facebook
Wizyt:
Dzisiaj: 44 Wszystkich: 153450

POMIESZCZENIA PSÓW

Wyremontowaliśmy garaż, aby zyskać psi dom dla naszych labradorów. Wstawiliśmy okna i położyliśmy płytki, zamontowaliśmy ogrzewanie (kaloryfery oraz nadmuch ciepła). Zrobiliśmy boksy. Cały czas inwestujemy, aby poprawić jakość życia naszym psom.

W pomieszczniu gdzie przebywają psy zamontowana jest kamera IP przez którą można oglądać szczenięta, a wszystkie zdażenia sa rejestrowane na twardym dysku. Kiedy pieski mogą już wychodzić na świeże powietrze mają do dyspozycji duży ogród, trawę, piasek, zabawki i basenik z wodą. Również w ogrodzie znajdują się kamery, które czuwają i rejestrują poczynania maluchów. 

Pieski mają kontakt z moimi wszystkimi suniami w hodowli oraz bawią się z małymi dziećmi. Wszyscy domownicy opiekują się szczeniakami, dlatego psy mają kontakt z człowiekiem przez 24h. Nasz weterynarz odwiedza nas dwa razy w tygodniu i sprawdza zdrowie i kondycję szczeniąt.Pieski są szczepione, odrobaczane oraz dostają przekąski (gryzaki) i jedzenie klika razy dziennie.

Dbamy o zdrowie naszych psów, dlatego nie mają one kontaktu z innymi psami z poza hodowli. Również w tym okresie nasze sunie nie chodzą na spacery po łące i po lesie, tylko biegają na terenie posesji i ogrodu, aby nie narazić szczeniąt na choroby roznoszone przez inne psy.

Każdy potencjalny klient może przyjechać do mojej hodowli i sprawdzić osobiście warunki.